Nazywam się Urszula Sokół. Jestem Panią Porządku. Poukładana i uporządkowana to dwa przymiotniki, które najlepiej mnie opisują. 

Od zawsze lubię porządkować, a dziś usługi declutteringu i profesjonalnej organizacji przestrzeni to moja zawodowa droga.

Przez 14 lat byłam związana z branżą finansów i bankowości. Praca z klientem, praca z dokumentami i wiele wyzwań codziennego dnia pracy nauczyły mnie, jak bardzo ważny jest porządek. Na moim uporządkowaniu polegają i współpracownicy i kontrahenci. Również osobiste doświadczenia sprawiły, że pozbyłam się nadmiaru rzeczy, dzięki czemu w moim życiu zapanował o wiele większy spokój i harmonia. 

Przygoda z decultteringiem, czyli odgracaniem przestrzeni na początku była dla mnie zamiłowaniem i hobby. Dziś wartościami, jakie płyną z uporządkowanych wnętrz, dzielę się ze swoimi Klientami, porządkując ich domy i mieszkania, głównie na terenie województwa śląskiego. Pomagam Klientom zamieszkać w dobrze zorganizowanych wnętrzach, wolnych od nadmiaru rzeczy. 

Na swoim profilu na Instagramie @paniporzadku dzielę się poradami z zakresu declutteringu oraz realizacjami projektów uporządkowanej przestrzeni. 

Jestem uczestniczką I edycji kursu zawodowego w Architektura Porządku PRO stworzonego przez Agnieszkę Witkowską, znaną jako Architekt Porządku, która jako jedna z pierwszych w Polsce zawodowo zajmuje się decultteringiem.

Prywatnie uwielbiam: dobre jedzenie, jogę, spacery, a także wszystko, co związane z Austrią.