Dobrze zorganizowane i uporządkowane wnętrze to sposób na znalezienie wewnętrznego spokoju. Pomagam moim Klientom osiągnąć ten stan poprzez wsparcie w procesie declutteringu i profesjonalnej organizacji przestrzeni. 

Dom uporządkowany, dom dający poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Szafa czy garderoba, przed którą nie ma dylematów, w co się ubrać i pytań, gdzie to właściwie jest. Półki i szuflady, po których otwarciu od razu widać co się w nich znajduje. Chcesz, aby Twój dom był opisany tymi zdaniami, a nie ma wystarczająco dużo czasu/ pomysłów/ motywacji * (niepotrzebne skreślić), aby to osiągnąć? Zapraszam do skorzystania z mojego wsparcia!

DECLUTTERING

Decluttering, czyli odgracanie, pozbywanie się nadmiaru niepotrzebnych rzeczy. Współpracę rozpoczynamy od konsultacji, gdzie poznaje Twoje oczekiwania, motywacje i cele, a także wnętrze, które chcesz uporządkować. Po spotkaniu otrzymujesz raport z konsultacji i decydujesz, czy odgracisz przestrzeń samodzielnie, czy z moją pomocą. Raport z konsultacji zawiera również indywidualną wycenę kolejnych sesji declutteringu, gdzie wspólnie pracujemy nad wybraną przestrzenią i pozbywamy się z niej niepotrzebnych rzeczy. 

UPORZĄDKOWANA SZAFA 

Porządkować i organizować możemy dowolną przestrzeń, lecz uporządkowana szafa czy garderoba pozwala na pozbycie się wielu dylematów i to każdego poranka. W tej usłudze łączymy najlepsze cechy declutteringu i organizacji przestrzeni. W trakcie tej usługi najpierw poznaje Twoją szafę i Twoje potrzeby, dokonujemy wyboru rozwiązań organizacyjnych, a następnie po ich dostarczeniu wspólnie dokonujemy organizacji Twojej szafy czy garderoby. 

UPORZĄDKOWANE DOKUMENTY 

Porządek w dokumentach pozwala uniknąć wielu nieporozumień. Wiele lat pracy w bankowości nauczyły mnie, że „porządek w papierach” jest bardzo ważny. Uporządkowane dokumenty przez wiele lat były moją zawodową wizytówką, a dziś pomogę Ci, aby ten stan zagościł również w Twoim domu. Porządkuje i organizuje dokumenty związane ze sferą prywatną i zawodową. 

ORGANIZACJA PRZESTRZENI 

Dzięki tej usłudze uzyskasz wnętrze dobrze zorganizowane tak, aby każda rzecz miała swoje miejsce. Wybrane obszary Twojego domu będą teraz nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale także wzbogacone o estetyczne rozwiązania. 

Usługa rozpoczyna się od spotkania konsultacyjnego, na którym ustalamy, co i w jaki sposób ma zostać zorganizowane. Po spotkaniu przygotowuje raport z proponowanymi rozwiązaniami. Raport zawiera również indywidualną wycenę kolejnej sesji organizacyjnej, gdzie wspólnie możemy dokonać organizacji przy zastosowaniu wybranych przez Ciebie rozwiązań. 

PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI 

Jeśli marzysz o dobrze zorganizowanym wnętrzu bazującym na znanych i popularnych systemach dostarczanych przez IKEA pomogę Ci w ich zaprojektowaniu. Na bazie rozwiązań IKEA projektuje: szafy, garderoby, pomieszczenia gospodarcze i spiżarnie. Oprócz rozwiązań związanych z umeblowaniem tych wnętrz proponuje także rozwiązania przechowywania rzeczy znajdujących się w tych pomieszczeniach. 

PRZEPROWADZKI 

Usługa przeprowadzki obejmuje pomoc w spakowaniu rzeczy w starym wnętrzu oraz rozpakowanie mienia wraz z organizacją przestrzeni w nowym domu. Usługa przeprowadzki obejmuje również sesję declutteringu, czyli pozbywania się nadmiaru rzeczy.